Aktualności

eBOK dla mieszkańców

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że został wdrożony nowy moduł do obsługi mieszkańców - w miejsce dotychczasowego systemu Marhal-on-line (MOL).

Link do elektronicznego biura obsługi klienta, tzw. eBOK znajdą Państwo TUTAJ.

Osoby, które wcześniej korzystały z systemu MOL, uzyskają dostęp do platformy eBOK automatycznie. Nowe, prawidłowe dane do logowania zostaną Państwu dostarczone do skrzynek pocztowych lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

Mieszkańców, którzy nie byli wcześniej zarejestrowani w systemie MOL, a chcieliby skorzystać z nowej platformy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: /12/ 640-99-81 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem umówienia wizyty w Spółdzielni. Na spotkanie prosimy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem (wymagany: dowód osobisty lub paszport). Na miejscu należy wypełnić formularz rejestracji w systemie eBOK. Prosimy pamiętać, że rejestracji może dokonać jedynie osoba posiadająca tytuł prawny do lokalu figurująca w rejestrze Spółdzielni jako członek Spółdzielni lub główny dysponent lokalu lub prawny pełnomocnik.

Kontakt

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"

os. Tysiąclecia 42, 31-610 Kraków

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Nasz FanPage