Aktualności

Szanowni Państwo!

 Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Mistrzejowice” zawiadamia, że  Walne Zgromadzenie podjęło
w głosowaniu korespondencyjnym oraz przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość następujące uchwały:

  • Uchwała nr 1 w sprawie: zatwierdzenia sprawozdania Zarządu z działalności Spółdzielni Mieszkaniowej  „Mistrzejowice” za okres od 01.01.2021 r. do 31.12.2021 r. Za uchwałą głosowało 99,00%.
  • Uchwała nr 2 w sprawie: zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2021 r. Za uchwałą głosowało 99,14%.
  • Uchwała nr 3 w sprawie: podziału nadwyżki bilansowej (zysku netto) uzyskanej w 2021 r. Za uchwałą głosowało 98,28%.
  • Uchwała nr 4 w sprawie: przyjęcia sprawozdania z działalności Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Mistrzejowice” za okres od 01.01.2021 r. do 31.12.2021 r. Za uchwałą głosowało 98,14%.
  • Uchwała nr 5 w sprawie: montażu monitoringu wizyjnego na zewnątrz oraz wewnątrz budynków mieszkalnych należących do zasobów Spółdzielni. Za uchwałą głosowało 82,52%.

Z treścią Uchwał Walnego Zgromadzenia można zapoznać się w siedzibie Spółdzielni, os. Tysiąclecia 42 pok. nr 7, w godzinach jej pracy.

Zarząd oraz Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Mistrzejowice” bardzo dziękują wszystkim Członkom Spółdzielni za aktywny udział w głosowaniu nad ww. uchwałami. 

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z bardzo ciężką sytuacją rodzin ukraińskich, uciekających do Polski, zwracamy się do osób, które są w stanie udostępnić pokój lub mieszkanie dla uchodźców z Ukrainy. W celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt pod numerem: 660-637-400.

Wszystkich Mieszkańców gorąco zachęcamy do włączenia się do zbiórki żywności o długim okresie przydatności do spożycia, artykułów chemicznych/higienicznych i przyborów szkolnych. Dary można składać w Szkole Podstawowej nr 85 w os. Złotego Wieku 4 oraz do oznakowanych kartonów zlokalizowanych w pomieszczeniach Spółdzielni w os. Tysiąclecia 42 oraz w Dziale Technicznym w os. Złotego Wieku 19-20. Otrzymane dary przewieziemy do Szkoły Podstawowej nr 85, gdzie zostaną rozdane potrzebującym rodzinom ukraińskim.

 Dodatkowo informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 85 prowadzi zbiórkę pieniędzy na obiady dla dzieci z Ukrainy. Wsparcie na ten cel można wpłacać na udostępniony przez Szkołę rachunek bankowy:

Nazwa: SPSM SP 85

Numer konta: PKO BP 96 1020 2906 0000 1202 0292 0585

Tytułem: dla uczniów z Ukrainy.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE SERCE I POMOC!

Szanowni Mieszkańcy!

W związku ze zbliżającym się Walnym Zgromadzeniem, które z uwagi na stan epidemii odbędzie się na zasadach analogicznych jak w ubiegłym roku, czyli w trybie niestacjonarnym, proponujemy Państwu przyjęcie nowego rozwiązania jakim jest możliwość głosowania w Walnym Zgromadzeniu za pomocą aplikacji MOJA SPÓŁDZIELNIA, którą możecie Państwo pobrać na swój telefon komórkowy (smartfon z systemem Android. System iOs zostanie podpięty w późniejszym czasie).

Pobranie aplikacji jest bezpłatne. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a z jej pomocą możecie Państwo skorzystać w takich funkcjonalności jak:

głosowanie nad uchwałami Walnego Zgromadzenia Spółdzielni (w trybie korespondencyjnym),

-  głosowanie w ankietach przeprowadzanych przez administrację osiedla,

- otrzymywanie powiadomień w sprawach planowanych w budynku remontów i okresów ich trwania, o planowanych brakach w dostawie mediów lub o ewentualnych awariach, o terminach odbioru śmieci, itp.,

-  ułatwiona komunikacja ze Spółdzielnią.

Oczywiście osoby, które nie będą mogły lub chciały skorzystać z aplikacji, będą mogły wziąć udział w Walnym Zgromadzeniu poprzez wypełnienie papierowych uchwał załączonych do Biuletynu Spółdzielczego, podobnie jak w roku poprzednim.   

UWAGA! Pobrana aplikacja umożliwi Państwu kontakt ze spółdzielnią w zakresie wysłania krótkiej wiadomości, odbierania powiadomień z administracji osiedla oraz głosowania w ankietach, bez możliwości głosowania nad uchwałami Walnego Zgromadzenia.

Włączenie w aplikacji funkcji umożliwiającej Członkom Spółdzielni głosowanie nad uchwałami Walnego Zgromadzenia wymaga krótkiej wizyty w Spółdzielni celem dokonania autoryzacji poprzez okazanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu.
Umówić wizytę można pod numerem telefonu (12) 640-99-81 lub 506-785-232.

 

GORĄCO ZACHĘCAMY DO POBRANIA APLIKACJI „MOJA SPÓŁDZIELNIA”, KTÓRA USPRAWNI PRZEBIEG GŁOSOWAŃ ORAZ SPOSÓB KOMUNIKACJI MIESZKANCÓW Z ADMINISTRACJĄ SPÓŁDZIELNI.

ZARZĄD SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „MISTRZEJOWICE” W KRAKOWIE.

Plakat na klatki

Kontakt

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"

os. Tysiąclecia 42, 31-610 Kraków

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Nasz FanPage